Pink.rs
Sve mu zabranila.
Foto: Pink.rs
Nakon što su završili vrelu akciju u Odabranima, Luka Vujović i Anita Stanojlović su izašli u dvorište da ispuše cigaretu i da porazgovaraju. Oni su pričali o odnosima sa učesnicima Elite kad napuste rijaliti, a Anita je istakla da ni sa kim iz Elite neće ostati u kontatku. Osim toga, ona mu je tačno odredila kako će morati da koristi društvene mreže.
- Napolju ti ljudi ne mogu da utiču na tebe, a ovde utiču na tebe - naveo je Luka.
Foto: Pink.rs
- Napolju ih neću videti, sve do jedne osobe ću blokirati - rekla je Anita.
- A mene - pitao je Luka.
Foto: Pink.rs
- Ti se ne računaš, ti nemaš instagram, napraviću ti instagram gde ćeš da pratiš mene, mamu, tatu, sestru, brata, sina, bivšu ženu i najboljeg druga - navela je Anita.
- A može taj najbolji drug da se zove Joca automehaničar? I da ima crnu profilnu sliku i da prati samo mene? Hoćeš i prijatelj da mi biraš - bunio se Luka, ali Anita je ostala neumoljiva.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: