Alo.rs Alo.rs

"OSTAVILA SI DETE NA TRI GODINE, NEMAJKO" Milica Dabović žestoko napala Aneli, pa urnisala Staniju!

"OSTAVILA SI DETE NA TRI GODINE, NEMAJKO" Milica Dabović žestoko napala Aneli, pa urnisala Staniju!

Foto: Alo.rs

Milica Dabović žestoko oplela po Aneli Ahmić, pa šokirala komentarom o Staniji!

Bivša košarkašica Milica Dabović ponovo je dospela u centar medijske pažnje nakon što je prokomentarisala aktuelni ljubavni trougao koji već danima intrigira javnost, odnos između Aneli Ahmić, Asmina Durdžića i Stanije Dobrojević.

Na samom početku izrekla je oštre kritike na račun Ahmićeve, ističući da je njihov odnos bio vođen interesima, a ne emocijama.

- Žalosno je sve što je ona radila. Da je tu postojala prava ljubav, ona bi opstala, ali očigledno je interes bio jači. Oni su se na kraju i razdvojili upravo zbog toga - navela je Dabovićeva.

Osvrnula se i na brojne optužbe i kontroverze koje je Aneli izgovorila na Durdžićev način, nazivajući njen odnos prema detetu "neprihvatljivim".

-Ne verujem da je sve to istina, ali je strašno što je sebi dozvolila takvo ponašanje. Pretnje da neko neće videti svoje dete i slične stvari su veoma ozbiljne. Ne mogu da razumem kako jedna majka može da ostavi dete i ne posvećuje mu se - rekla je Milica.

Posebno se osvrnula i na mogućnost da se Stanija pojavi u rijaliti programu i eventualno uključi u ovaj odnos, kao što je i najavljen njen ulazak.

-Ako Stanija uđe, to bi po meni bilo katastrofa. To nije njen nivo i ne vidim je u takvom okruženju. Ona treba da bude iznad svega toga - poručila je Dabovićeva.

Komentarisala je i navodne detalje iz odnosa Stanije i Asmina, aludirajući na njihove česte intimne odnose i luksuz koji je, kako se priča, bio deo njihove veze.

-Važno je gledati i realno na stvari. Ako je neko bio deo takvog odnosa, onda treba prihvatiti i njegove posledice - zaključila je u emisiji "Pitam za druga".

Izvor: Alo.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE