PulsOnline.rs
Foto: PulsOnline.rs
Pobednica prve sezone rijalitija "Zadruga", Kristina Kija Kockar, našla se u neprijatnoj situaciji tokom svog žiriranja u muzičkom takmičenju "Pinkove zvezdice" 2019. godine, kada je napravila lapsus koji njene koleginice nisu mogle da prećute.
Komentarišući nastup jedne od takmičarki, Kija Kockar je želela da ukaže na to da njen nastup može povrediti nečija osećanja i biti drugačije protumačen, ali je upotrebila potpuno pogrešan izraz.
Foto: PulsOnline.rs
"Ovo je opipljiva tema, pa ne znam kako će se shvatiti nastup. Sve je ovde opipljivo", izjavila je Kija.
Na ovu njenu grešku momentalno je reagovala pevačica i koleginica iz žirija, Leontina Vukomanović, koja ju je pred svima ispravila rekavši: "Nije opipljiva nego pipava tema". Situaciju je dodatno "podgrejala" voditeljka emisije Marijana Mićić, koja se nadovezala na Leontininu ispravku i oštro poručila: "Čitaj knjige Kristina, kaže ti Leontina, da ne grešiš".
Foto: PulsOnline.rs
Iako joj sigurno nije bilo prijatno zbog ove javne prozivke, Kija, koja je u međuvremenu i sama postala voditeljka, odlučila je da spusti loptu i našali se na sopstveni račun.
Kada je došao red da komentariše narednog takmičara, ona je kroz osmeh izjavila: "Ne znam šta da kažem da ne pogrešim. Moraću da pročitam knjigu pa da naučim šta je ispravno reći".
Foto: PulsOnline.rs
Podsetimo, Marijana Mićić jednom prilikom otkrila je da je dobila otkaz zbog jednog peha.
Izvor: PulsOnline.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: