Telegraf.rs
Foto: Telegraf.rs
Marko Đedović oglasio se iz bolnice nakon intervencije na želucu i podelio sa pratiocima najnovije informacije o svom zdravstvenom stanju.
Operacija je protekla u najboljem redu kako je on naveo, međutim za nekoliko dana znaće konačne rezultate.
Foto: Telegraf.rs
Đedović je objavio sliku iz bolničkog kreveta te s eu poruci zahvalio svima koji su brinuli za njega.
- Pre sat vremena smo završili, hvala svima na brizi, sve se završilo u najboljem redu, još malo i odoh kući. Hvala najboljem timu na najboljem tretmanu ikada, javile su mi se tegobe koje sam imao pre 7 godina, rezultati biopsije stižu za koji dan, ali se nadamo najboljem. Hvala svima" - napisao je Đedović.
Foto: Telegraf.rs
Marko je tada pričao o svom zdravstvenom problemu.
- Tad ću biti spreman da posećujem i intervjuišem učesnike na najbolji mogući način. Zato sam sad iza kamera jer rešavam zdravstvene probleme sa disanjem i stomakom.
Inače, Marko danas ima nekoliko nekretnina na svoje ime, ali ne planira da se zaustavi.
Kako je Marko vodio računa o svakom detalju, te nije štedeo na to da sve bude pod konac, samo je na plafon u dnevnoj sobi potrošio 7.000 evra, pored ostalih ukrasa u koje je uložio dosta novca.
Izvor: Telegraf.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: