RedPortal.rs
Mogao bi da se zakune...
Foto: RedPortal.rs
Mogao bi da se zakune
Domaćin i voditelj emisije Bajke iz podzemlja, Kristijan Golubović, u poslednjem emitovanju je govorio o svom obrazovanju.
On je napravio osvrt na svoje obrazovanje, kao i to da li bi i koji bi fakultet završio.
- Nisam bio na časovima fizike, matematike i geografije, jer nemam srednju školu ili fakultet. Ja moram da se koristim tabletom. Ja nisam glup nego sam ne načitan. Nisam obrazovan, nisam pametan - rekao je on i dodao 👇:
- Pamet se stiče tokom života, a sa inteligencijom se rađate. Mačku kad bacite ona se dočeka na noge. To je IQ, to je visprenost, to je kuriozitet - nastavio je Kristijan u dahu 👇:
- Mogao bih da vam se zakunem da bi svaki fakultet na svetu, sem astrofizike i biohemije, mogao u roku od 2 godine da završim. Da nabubam i sigurno sa najvećim ocenama da ispolažem - zaključio je on.
Izvor: RedPortal.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: