PulsOnline.rs
Foto: PulsOnline.rs
Prilikom emitovanja poslednjeg izdanja emisije Magazin In, voditeljka Sanja Marinković je bila posebno zainteresovana za poslednju zavodljivu stvar koju je njena gošća Ena Čolić, nekadašnja učesnica rijaliti šou-programa Elita, učinila za svog partnera Jovana Pejića Peju, inače sina pevačice Zlate Petrovića i voditelja Zorana Pejića Peje.
- Pravila sam mu sad tajlandsko veče za 30. februar, koji ne postoji, pošto bi nam to bila mesečnica da postoji. Mi smo se vratili sa Tajlanda. Iznajmila sam jedan stan sa prelepim pogledom u Beogradu i napravila sam mu apsolutno celo tajlandsko veče: tajlandska masaža, tajlandska hrana - otkrila je Ena.
Foto: PulsOnline.rs
- Ti si ga masirala na tajlandski način? - upitala je Sanja.
- Naravno - dodala je uz osmeh Čolićeva.
Foto: PulsOnline.rs
- Ja ne zavidim Peji. Ja zavidim njoj - obratila se Marinkovićeva ostalim gošćama.
- Htela sam da nam to bude najspecijalnija mesečnica baš zato što je nema - objasnila je nekadašnja zadrugarka.
Foto: PulsOnline.rs
- Je l' ostao bez teksta? - pitala je dalje voditeljka.
- Naravno, baš je bio srećan - odgovorila je Ena.
Foto: PulsOnline.rs
- Je l' ništa nije znao? - nastavila je sa pitanjima Sanja.
- Nije - otkrila je Čolićeva.
Foto: PulsOnline.rs
- Znači, bila si maserka, spremila si klopu - zaključila je Marinkovićeva.
- Nisam. Samo sam je uzela i servirala - priznala je nekadašnja elitarka.
Foto: PulsOnline.rs
- Servirala, masirala i... onaj deo nećemo. Zanima me kako si bila obučena - dodala je uz osmeh voditeljka.
- To nije bilo u tajlandskom modu - odgovorila je Ena.
Foto: PulsOnline.rs
- Žena je bila polugola - objasnila je Sanja ostalim gošćama.
- Nije baš kupaći, ali nešto slično kao na Tajlandu - zaključila je Čolićeva.
Foto: PulsOnline.rs
Inače, Stanija tvrdi da zbog nje intelektualci gledaju Elitu, pa je i Sanja Marinković upalila da vidi šta se tu dešava.
Izvor: PulsOnline.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: