Vesti
Sita Ahmić progovorila o novcu koji je uzela od Željka Mitrovića kao honorar za Elitu u koju nije ušla...
Foto: Vesti
Sestra Aneli Ahmić, Sita Ahmić, spominje se svakodnevno u rijaliti programu "Elita 9" iako nije deo istog. Njen ulazak je bio očekivan još od samog početka nove sezone, međutim do njega nije došlo.
Umesto nje, u Beloj kući su se našli njen sin Nerio Boris Ružanji i njegova izabranica Hana Duvnjak, koji su izneli niz optužbi na Sitin račun.
Foto: Vesti
Budući da je Sita trebalo da se useli u Belu kuću još na početku sezone, mnogo se spekulisalo o tome da li je i koliki novac, kao honorar, uzela od čelnika "Pinka" pre dogovorenog ulaska, koji se na kraju, njenom odlukom, nije ni desio.
"Naša porodica će naplatiti..."
Foto: Vesti
Ona se sada oglasila na društvenim mrežama i oštro komentarisala ove navode.
- Ja imam puno komentara poput: "Vrati Pinku pare", "Ukrala si pare". To da li sam ja uzela pare ili nisam, to najbolje ja znam. A da li sam i koliko uzela, to je jedan mali deo onoga što će naša porodica naplatiti - rekla je Sita na "Tiktoku".
Foto: Vesti
Podsetimo, Ahmićeva je jednom prilikom otkrila zbog čega nije ušla u rijaliti.
- Ja sam potpisala ugov, htela sam da uđem. Dobila sam dobru cifru i odlučila sam da uđem. Ja sam u par navrata, neću imenovati čelnike produkcije, komunicirala i rekla da ću ja ući, ali da želim poštenu igru. Kasnije sam ja njima rekla: "Hajde da odložim 15-20 dana, da uđem naknadno". Ja njih nisam htela prevariti, oni su meni nudili još novca "Hajde dođi u subotu, evo ti još uplata". Nisam htela jer sam želela da vidim kako će taj rijaliti teći, jer ne mogu dozvoliti da budem ugnjetavanja.
Foto: Vesti
Inače, Sita se nedavno sa svoje tri ćerke preselila u Dubai, odakle se redovno oglašava. Nedavno je otkrila i koji je njen izvor prihoda, odnosno čime se bavi tamo.
Izvor: Vesti
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: