PulsOnline.rs PulsOnline.rs

SAHRANA NA DAN VASKRSA: Tužan dan u porodici Kulić!

SAHRANA NA DAN VASKRSA: Tužan dan u porodici Kulić!

Foto: PulsOnline.rs

Iako je Vaskrs povod za porodična okupljanja, slavlje i radost, postoje i domovi u kojima je ovaj praznik obeležen tugom, pretežno zbog onih koji više nisu sa njima. Dom porodice Kulić u toku današnjeg dana je potresla vest da je njihov kućni ljubimac, kog su imali punih 13 godina, uginuo.

Tim povodom se oglasila rijaliti zvezda Miljana Kulić putem društvenih mreža.

SAHRANA NA DAN VASKRSA: Tužan dan u porodici Kulić!

Foto: PulsOnline.rs

- Umro mi je pas. Moja Minica nije izdržala. Posle 13 godina. Idem sa sestrama da je sahranim - poručila je utučeno Miljana.

Inače, nju je, tokom ispitivanja na Blic poligrafu, spomenula nekadašnja elitarka Jelena Ilić. Naime, Jelena tvrdi da do tuče sa Nišlijkom nikada nije došlo, iako se pričalo da jeste.

SAHRANA NA DAN VASKRSA: Tužan dan u porodici Kulić!

Foto: PulsOnline.rs

- Što se tiče Tuče sa Miljanom, nas dve nikada nismo imale fizički obračun, ništa osim verbalnog nadmetanja - istakla je Jelena.

Inače, Marija Kulić se hvata za glavu zbog Luke nakon što se Miljana konačno "otkačila" od Zole.

Izvor: PulsOnline.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE