SrbijaDanas.com
Foto: SrbijaDanas.com
Učesnici "Elite" ponovo su se našli u žestokom okršaju tokom popularne "Igre istine", a rasprava između nekoliko zadrugara dovela je do novih optužbi, ljubomore i priznanja koja su uzdrmala Belu kuću.
Sve je počelo kada je pitanje postavio Lepi Mića, obraćajući se Jovani Tomić Matoroj i pokretanju teme odnosa između Anđela Rankovića i Aleksandre Jakšić.
- Matora, kada si čula da je ona (Jakšićeva) zaljubljena i da li sam ja izmislio te priče, da li ogroman broj ljudi ovde priča to - pitao je Mića.
- Priča se da Jakšićka ima netrpeljivost prema svakoj devojci koja se približi Anđelu. Ali mi to svi već znamo. Problem je što Jakšićeva ima neku vrstu emocija - navela je Matora.
- Ti od njega ne smeš da kažeš ono što misliš i zato si folirant - rekla je Aneli.
- Tako i mi mislimo, vidi se sve sa strane, vidi se to - rekla je Matora.
- Mićo, ti si rekao da smo mi u tajnoj vezi čoveče - vikao je Anđelo.
- Aneli je rekla da ste se mazili, čaškali i ljubili - navela je Matora.
- Nismo se ljubili nikad u životu - rekao je Anđelo.
- Ja sam rekla da ste se češkali, to sam ti rekla i nasamo - vikala je Aneli.
- Jakšićka ima toliko godina, ima decu i ljubomoriše mu na klinke, na balavice - rekla je Matora.
- Jakšićka je počela da muva Anđela kad je počeo da dobija poklone sa mnom, tad je postala ljubomorna - rekla je Aneli.
- Prestao je da ljubi vas, šta je problem, sad vam je krivo - vikala je Jakšićeva.
Izvor: SrbijaDanas.com
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: