Republika.rs
Da li je ovo moguće?!
Foto: Republika.rs
Nova sezona rijalitija "Zadruga 9 Elita" već na samom početku donela je uzbudljive zaplete i neočekivane odnose, a posebnu pažnju javnosti privukla je nova učesnica, Dušica Đokić. Kako su mediji preneli, ona je ušla u Belu kuću uz navodno veoma visok nedeljni honorar koji dostiže čak 2.500 evra, što je svrstava među najplaćenije učesnike ove sezone.
Dušica nije nepoznata javnosti kada je reč o sportskim uspesima - iza sebe ima zavidnu karijeru u bodibildingu, gde je osvojila titulu svetskog šampiona, kao i vicešampiona Evrope. Upravo ta disciplina i posvećenost izdvajaju je od ostalih učesnika, ali i doprinose njenom samopouzdanju koje je brzo postalo primetno pred kamerama.
Od samog ulaska u rijaliti, pažnju je privukao njen odnos sa Markom Janjuševićem Janjušem, koji je bacio oko na atraktivnu sportistkinju i time je bacio uprvi plan.
S druge strane, ni Filip Đukić nije ostao imun na njen šarm. Tokom poslednje žurke u "Eliti", rešio je, kao jednu od poslednjih neosvojenih tvrđava, da je uvrsti u svoje "utorak devojke". Njegova akcija zavođenja kulminirala je u ranim jutarnjim satima, kada je sa Dušicom sedeo u dvorištu i nežno joj ljubio nogu, dok je ona u opuštenom raspoloženju pevala pesmu Sendi Obraščić iz "Sunđer Boba".
- Ja hoću kuuući, kući, kući - pevala je Dušica potpuno van ritma i štimunga, što je izazvalo lavinu komentara na društvenim mrežama. Gledaoci nisu propustili priliku da se našale na račun Filipovog kasnijeg uspeha, komentarišući da "nema toga što će da ga poremeti".
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: