Informer.rs
Foto: Informer.rs
Sve oči u "Eliti 9" sinoć su bile uprte su u Staniju Dobrojević i Anđela Rankovića koji nisu prestajali da flertuju.
Sinoćna žurka u "Eliti 9" donela je mnogo uzbuđenja, a Stanija, koja je dan započela suzama i Anđelo Ranković bili su u centru pažnje. Stanija je priznala da je potpuno šokirana reakcijama drugih takmičara na to što njih dvoje sede zajedno, ističući da su te reakcije "ludilo mozga".
Foto: Informer.rs
Anđelo je starletu ubrzo pecnuo komentarom: "Pa ti samo zbog reakcija tu sediš". Stanija nije ostala dužna, te mu je odgovorila da nije samo zbog toga, ali da joj je situacija "dodatno zanimljiva".
Varnice su nastavile da sevaju kada je Stanija napomenula da se plašila da od Uroša neće imati slobodnu stolicu, na šta joj je Anđelo otvoreno poručio: "Što ne bi imala?! Ti je uvek imaš".
Foto: Informer.rs
Njihov razgovor je ubrzo postao još prisniji. Stanija se kroz smeh požalila kako svi gledaju ka njima i kako žele da je "iskoriste za reakcije".
Ranković se odmah nadovezao citirajući poznatu pesmu: "Bože sve su žene iste, napiju me i iskoriste", ali je istakao da je on, za razliku od pesme, uvek normalan kada popije. Stanija je na to kroz osmeh dodala da bi nju morali da iznesu ukoliko bi popila dve čaše viskija.
Foto: Informer.rs
Ipak, vrhunac večeri usledio je kada se povela priča o samom kraju. Stanija je Anđelu i zadrugarima poručila: "Čekaću vas u finalu". Ranković, vidno raspoložen za flertovanje, nije časio časa već je odmah presekao pitanjem koje je sve ostavilo u čudu: "Samo u finalu ili i posle finala?".
Stanija, koja je odmah po ulasku u "Elitu" pohvalila Rankovićev izgled, na ovo pitanje se samo zagonetno nasmejala, dok joj je Anđelo kroz osmeh poručio da "pazi šta je rekla". Ostaje da vidimo da li će se flert pretvoriti u nešto više i šta će se desiti kada se svetla "Bele kuće" ugase.
Izvor: Informer.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: