Pink.rs
Foto: Pink.rs
U toku je emisija "Gledanje snimaka", a voditeljka Ivana Šopić dala je reč Staniji Dobrojević.
- Potresem se svaki put kada čujem neke takve uvrede, moram da radim na samokontroli. Trudim se da ostanem smirena, a ja da imam dete s njim tačno bih se odrobijala. Danas sam doživela da mi kaže da sam Srpska k*rva, svaka čast Aneli jer sama pomisao da s njim imam dete bi me ubilo - rekla je Stanija.
Foto: Pink.rs
- Ja nisam mogla da se kontrolišem u nekim momentima i nasrtala sam na njega zbog čega su me nazivali nasilnicom. Vremeno sam oguglala na sve njegove uvrede, zato sam smirenija - rekla je Aneli.
- Ja ove stvari nikad od njega nisam očekivala, on je mene najstrašnije isponižavao - rekla je Stanija.
Foto: Pink.rs
- Ona sad glumi žrtvu, a ustvari sam ja žrtva jer me udaraju i bivša žena i bivša verenica - rekao je Alibaba.
- P*čko jedna raspala, vukao si me po podu i razvlačio kada sam te polila vodom - rekla je Aneli.
Foto: Pink.rs
- On je zbog ove Srpske k*rve prodao svoju porodicu, a onda na kraju i mene zbog rijalitija. Njemu nema pomoći, imaće samo veće problema njegova porodica ako pokušaju da mu otvore oči - rekla je Stanija.
- Njen brat nema ni kose, a ni obrve jer ga je sramota sestre k*rve - rekao je Alibaba.
- Moj brat ima elopeciju zbog toga šta se nama izdešavalo u ratu, ima traume jer je bio dete od šest godina. Sram te bilo klošaru jedan, šta ti pričaš. Ovaj monstrum ovo sada izgovara, a ja sam kriva što sam mu dala šansu da upozna mog brata - rekla je Stanija.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: