SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

Bivši zadrugar za dlaku izbegao smrt: "Džip je išao na dva točka, mogao sam da poginem" Oglasio se i otkrio detalje incidenta

Bivši zadrugar za dlaku izbegao smrt: "Džip je išao na dva točka, mogao sam da poginem" Oglasio se i otkrio detalje incidenta

Foto: SrbijaDanas.com

Bivši učesnik "Zadruge" doživeo je pravu dramu kada je, vraćajući se iz teretane, za dlaku izbegao tešku saobraćajnu nesreću.

Nekadašnji učesnik rijalitija "Zadruga" i verenik Sanje Grujić, Marko Stefanović, i dalje je u šoku nakon incidenta koji je mogao da ima kobne posledice.

Kako je ispričao, sve se dogodilo dok se vraćao iz teretane, kada mu je iznenada na put izleteo muškarac za kog tvrdi da je bio u alkoholisanom stanju.

- Vraćao sam se iz teretane i za dlaku sam izbegao smrt zbog čoveka u vidno alkoholisanom stanju s obzirom kako je izleteo ispred auta, jedino me spasilo što je x5 džip inače bih se isprevrtao, tako da ni meni ni autu nije hvala Bogu ništa, ali sam mogao da se isprevrćem i da ostanem na licu mesta mrtav.

Stefanović ne krije da je svestan koliko je situacija bila opasna i koliko je malo nedostajalo da se sve završi tragično.

- Bog me je sačuvao, još sam u šoku da sam izvukao živu glavu. Džip je išao pet sekundi na dva točka, dobro se vratilo sve u ravnotežu i da je sve okej sa mnom, kao i sa autom, ljudi treba da se čuvaju - rekao je Marko za "Blic".

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE