PulsOnline.rs
Foto: PulsOnline.rs
Sinoć je tokom emisije "Pitanja gledalaca" u Eliti došlo do žestokih suočavanja koja su podigla veliku prašinu među učesnicima.
U centru pažnje prvo su se našli Asmin Durdžić i Maja Marinković, koji su odgovarali na pitanja o svom turbulentnom odnosu. Asmin je priznao da se i sam često pita zašto Maji sve oprašta, objašnjavajući to velikom ljubavlju, ali je naglasio da joj napolju takve stvari ne bi tolerisao i da su jedne noći "preterali".
Foto: PulsOnline.rs
Njihov odnos i javno iznošenje intimnih detalja žestoko su razbesneli Lepog Miću, koji je oštro osudio Maju i podsetio je na porodicu: "Majo, tvoj tata sluša rečenicu da se je*** ludilo. Šta si ti doživela Majo".
Sa druge strane, rasplamsao se još jedan sukob u koji su bili uključeni Viktor Gagić, Mina Vrbaški i Anđelo Ranković. Gledaoci su upitali Viktora zašto je sa Minom kada ona gleda samo da ga uništi, na šta je on priznao da ona zaista želi da mu napakosti kada su u kriznim periodima i svađama. Mina je to i potvrdila, dodavši da ima pravo na takvo mišljenje jer ga je "dovodila u crveno".
Foto: PulsOnline.rs
Međutim, prava drama je nastala kada se saznalo da je Mina indirektno uvukla Anđela u svoju svađu sa Viktorom. Anđelo je zbog toga pobesneo i brutalno sasuo Mini sve u lice, ističući da je sa njom kao drugaricom zauvek završio i da je loptu spustio samo zbog Viktora, kojeg smatra drugom. Za Minu nije imao reči hvale, naglasivši da se ona nikada neće promeniti: "Uvaljuje u go**** ljude koji su joj pomogli. Pokazala je da je spremna da proda svakog i sve". Čak je i Viktor dodao da mu nije jasno šta je Mini bilo u glavi kada je napravila takvu situaciju.
Inače, Asminovi roditelji žestoko se protive njegovoj vezi sa Majom, a nedavno su izneli stravične uvrede na njen račun.
Izvor: PulsOnline.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: