Espreso.rs Espreso.rs

Šok za sve! MAJA MARINKOVIĆ NAPUSTILA RIJALITI!

Šok za sve! MAJA MARINKOVIĆ NAPUSTILA RIJALITI!

Foto: Espreso.rs

Učesnica Elite 9 Maja Marinković, danas je izašla iz rijalitija što je sve iznenadilo.

Razlog njenog napuštanja imanja jesu komplikacije usled stavljanja silikona u zadnjicu.

Šok za sve! MAJA MARINKOVIĆ NAPUSTILA RIJALITI!

Foto: Espreso.rs

Taj zahvat radila je više puta, a u nekoliko navrata joj se dogodilo da joj je "pukla rana" na mestu gde je operacija izvršena.

Ona je prošla kroz konstantne komplikacije i agoniju.

Šok za sve! MAJA MARINKOVIĆ NAPUSTILA RIJALITI!

Foto: Espreso.rs

Kako sada piše Pink.rs Maja trpi zbog ove loše estetske korekcije, a problemi je prate kroz čitavu sezonu.

Zbog toga, starleta je morala da napusti rijaliti ponovo kako bi posetila lekara, a na fotografijama ispod podgledajte kako je izgledala:

Šok za sve! MAJA MARINKOVIĆ NAPUSTILA RIJALITI!

Foto: Espreso.rs

Zaradila 122.000 evra

Maja Marinković danas važi za bogatašicu, ali njena porodična kuća u Belom Potoku pokazuje sasvim drugačiju, skromniju i zapušteniju sliku

Šok za sve! MAJA MARINKOVIĆ NAPUSTILA RIJALITI!

Foto: Espreso.rs

Jedna medijska ekipa posetila je porodičnu kuću starlete Maje Marinković, koja se nalazi u Belom Potoku, u podnožju Avale.

Kako se moglo videti na licu mesta, kuća je delovala mirno, sa spuštenim roletnama, što ostavlja utisak da u njoj trenutno niko ne boravi.

Šok za sve! MAJA MARINKOVIĆ NAPUSTILA RIJALITI!

Foto: Espreso.rs

Reč je o spratnoj kući sa potkrovljem i ograđenim dvorištem, koja na prvi pogled deluje skromno, bez detalja koji bi ukazivali na luksuz. Fasada je jednostavna, kapija deluje dotrajalo, dok je dvorište delimično zaraslo u korov.

Maja je učešćem u jednoj od prethodnih sezona rijalitija "Zadruga", kako su svojevremeno pisali mediji, zaradila 122.000 evra.

Šok za sve! MAJA MARINKOVIĆ NAPUSTILA RIJALITI!

Foto: Espreso.rs

Majina burna reakcija i Alibabin hladan tuš

Podsetimo, Maja Marinković se oštro usprotivila ideji da se Asmin Durdžić viđa nasamo sa Aneli Ahmić, zahtevajući da ide sa njim, ali je naišla na neočekivano hladan odgovor koji ju je potpuno šokirao.

Anelin zahtev izazvao je pravi haos kod Maje Marinković, kojoj se nimalo nije dopala ideja da Alibaba provodi vreme nasamo sa bivšom partnerkom. Maja mu je odmah zamerila i jasno stavila do znanja da takav dogovor ne dolazi u obzir i da on nigde neće ići bez nje. Ipak, Alibabina reakcija ju je potpuno izbacila iz takta.

- J***ga, ti znaš da ti i ja nigde ne idemo odvojeno - rekla je Maja.

- To je druga situacija - rekao je Asmin.

Nakon ove Alibabine opaske, Maja je ostala u šoku i izbečila se upitavši ga:

- Šta je druga situacija?", ali je on odlučio da je iskulira i time joj zapuši usta.

Izvor: Espreso.rs

VAŠI KOMENTARI:

za espreso.rs

Pre 35 min

NE LAZITE NOVINARI MAJA NIKUD NIJE OTISLA , NIJE NAPUSTILA REALITI A I DA JESTE , KOGA BOLI DJOKA STO JE OTISLA ???!!!!! JEDNA KURVA MANJE .

NE PROPUSTITE