Republika.rs
Foto: Republika.rs
Maja Marinković se ovome nije nadala da će saznati!
U toku emisije "Gledanje snimaka", takmičari su imali prilike da pogledaju drugi deo žestoke svađe Maje Marinković i Asmina Durdžića. Nakon odgledanog videa, usledile su surove analize njihovog odnosa, a prvi je reč dobio Dača, koji je izneo šokantne tvrdnje o Majinoj taktici i nedostatku ljubavi.
Foto: Republika.rs
"Nema emocija, to su kompleks i sujeta!"
Dača je bez dlake na jeziku raskrinkao njihov odnos, tvrdeći da ih u životu održava isključivo rat sa bivšim partnerkama, dok Maja svesno pokušava da isprovocira Asmina na najgori mogući način.
Foto: Republika.rs
- Između ovo dvoje ne postoji emocija, nego kompleks i sujeta. Njih spašavaju svađe sa Aneli i Stanijom jer su jedino tada njih dvoje složni, a kad njih nema onda se njih dvoje takmiče i svađaju. Maja ima taktiku da Asmina napravi monstrumom i navlači je da je udari, tu je isključivo samo takmičanje. Asmin sve u svađi i besu kaže šta ima, a sada je rekao da je mrzi i da će mu platiti sve pare koje je izgubila zbog njega - rekao je Dača.
Nakon ove detaljne analize, oglasio se i Asmin, koji je pred svima otkrio kakav je striktan ultimatum postavio svojoj partnerki.
Foto: Republika.rs
- Rekao sam Maji da ako se još jednom desi svađa zbog gluposti, onda ću raskinuti s njom - izričit je bio Alibaba.
Inat, ljubomora i sukob mišljenja
Foto: Republika.rs
U celu priču ubrzo se umešala i Teodora, koja je analizirala Asminovo ponašanje i reakcije na ostale zadrugare, prvenstveno na Anđela, Staniju i Milenu.
- Kada je Anđelo ustao malopre i branio Staniju, on je ustao i rekao da će braniti Milenu. On želi iz inata da uradi neke stvari samim tim što si rekao da se one same dižu vašom svađom - rekla je Teodora.
Foto: Republika.rs
Asmin je odmah demantovao da u njegovim reakcijama ima bilo kakve ljubomore prema Anđelu, ističući da samo realno sagledava situaciju, ali i da je spreman da se povuče.
- Ja uopšte nisam ljubomorisao Anđelu na Staniju već sam za razliku od njih komentarisao realno. Pošto ne smem da komentarišem, onda više neću ni komentariasti - pravdao se Alibaba.
Foto: Republika.rs
Na samom kraju ove polemike, Teodora mu je dala savet kako je zapravo trebalo da postupi u datoj situaciji.
- Ti si prirodno odreagovao, trebao je da kaže: "Ma boli me uvo" - zaključila je Teodora, čime je dovela u pitanje da Asmin i dalje voli bivšu.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: