Pink.rs
Spreman da im zakuva čorbu.
Foto: Pink.rs
Tokom prethodne noći "Elitu 9" napustila je Aleksandra Jakšić, a njeno pismo stiglo je danas na adresu Bele kuće.
- Da vidimo ko kosi, a ko vodu nosi, vođa je Anđelo, čekamo te, Loro piano - pisalo je u Jakšićkinom pismu.
Foto: Pink.rs
- Jakša, hvala puno, ljubim te, jedi picu i za mene, nadam se da je izolacija očišćena za pojedine - rekao je Anđelo.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: