PulsOnline.rs
Foto: PulsOnline.rs
Jutro nakon burne žurke u rijalitiju donelo je nova šokantna otkrića! Učesnici Dača Virijević i Terza sumirali su utiske i komentarisali dešavanja, a u centru njihove pažnje našli su se Maja, Asmin i Aneli Ahmić. Tokom razgovora, isplivali su detalji koji bacaju potpuno novo svetlo na odnose u Beloj kući.
Dača je prvo otkrio da je Aneli potpuno "poludela" zbog komentara koje je Filip izneo na račun Lores. Međutim, prava bura nastala je kada je Terza odlučio da progovori i javno razotkrije Filipove skrivene motive.
Foto: PulsOnline.rs
Prema Terzinim rečima, Filip uopšte nije emotivno pogođen celokupnom situacijom, već igra proračunatu igru.
Njegov glavni cilj je da po svaku cenu održi mir i ostane u dobrim odnosima sa Aneli, ali ne zbog prijateljstva, već isključivo zbog planova za stvarni svet.
Foto: PulsOnline.rs
"Ma boli Filipa k****. On želi da ostane u dobrom odnosu s njom da napolju može da je iscima", izjavio je Terza, čime je direktno raskrinkao Filipov tajni plan za život van rijalitija. Ostaje da vidimo kako će Aneli reagovati kada sazna da je sve samo deo njegove taktike.
Inače, danas je nastao pravi obrt u Beloj kući kada je Terza zauzeo stranu Milice Veličković.
Izvor: PulsOnline.rs
hehe
Pre 1 sat
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: