Pink.rs
Da li je u pravu?
Foto: Pink.rs
Uroš Stanić danas je razgovarao sa Janjušem i Dačom o tome kako planira da poseti svetinje kad napusti rijaliti.
- Čim izađem idem u sve hramove - rekao je Uroš.
Foto: Pink.rs
- Ne lupaj, kad si zadnji put u crkvu išao - pitao je Janjuš.
- U avgustu, išao da se pomolim Bogu i snimio stori. Donesite mi molitvenik. Dačo, hoćeš da me vodiš na Kosovo - pitao je Uroš.
Foto: Pink.rs
- Ne možeš da uđeš u manastir tako ofarban, a ni Filip ne može ovako istetoviran da uđe - rekao je Dača.
- Pa Marko Kraljević je bio istetoviran - rekao je Janjuš.
Foto: Pink.rs
- Staviću šešir, maramom ću prekriti kosu - rekao je Uroš.
- Ne bi ga pustili, lopatama bi ga isterali - rekao je Dača.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: