Pink.rs
Sad su ponovo u nikad većeoj ljubavi!
Foto: Pink.rs
Mina Vrbaški i Viktor imali su jako buran prethodni period, ali otkako su ljubavi dali novu šansu ponšaju se kao da se nikad ni nisu razdvajali.
Njih dvoje su zaboravili na sve uvrede, prozivke i optužbe koje su pale i nastavili su svoj odnos kao da problema nikad nije bilo. Ostaje da vidimo da li će održati mir i iz devete sezone najgledanijeg rijalitija izaći kao par.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: