Mondo.rs Mondo.rs

I ona i ćerka pobedile u rijalitiju, a i dalje konobariše: Na TV-u gledala zetovu aferu, a u penziju još neće

I ona i ćerka pobedile u rijalitiju, a i dalje konobariše: Na TV-u gledala zetovu aferu, a u penziju još neće

Foto: Mondo.rs

Majka Kije Kockar, Nadica Zeljković, pobedila je u "Zadruzi 4" i odmah se vratila u restoran u kojem i danas radi.

Iako za samo mesec dana stiče uslov za odlazak u zvaničnu penziju, ona ne planira da stane sa radom, jer uživa u kontaktu sa ljudima i razmeni lepe energije.

I ona i ćerka pobedile u rijalitiju, a i dalje konobariše: Na TV-u gledala zetovu aferu, a u penziju još neće

Foto: Mondo.rs

Kroz njen restoran pored sportskog centra prošla su mnoga deca, ali i poznati fudbaleri poput Darka Kovačevića i Duška Tošića, koje je sa osmehom usluživala.

Nadica priznaje da joj je ubedljivo najstresniji period u životu bio kada se njena ćerka Kristina razvodila od poznatog pevača pred televizijskim kamerama.

I ona i ćerka pobedile u rijalitiju, a i dalje konobariše: Na TV-u gledala zetovu aferu, a u penziju još neće

Foto: Mondo.rs

Iako je svakodnevno osećala veliki pritisak javnosti i mušterija koje su je ispitivale o dešavanjima, ona je hrabro branila svoje dete, ali i bivšeg zeta, trudeći se da se ne meša u njihov brak.

Danas je izuzetno ponosna na to kakva je Kija osoba. Ističe da njena ćerka ima čvrst karakter i da nije rasipnica. Novac koji je zaradila pobedom u rijalitiju Kija nije potrošila na prolazna zadovoljstva, već ga je pametno uložila kako bi obezbedila krov nad glavom i kupila stan na Zvezdari, a potom i u Turskoj - Antaliji.

I ona i ćerka pobedile u rijalitiju, a i dalje konobariše: Na TV-u gledala zetovu aferu, a u penziju još neće

Foto: Mondo.rs

Kao njena najveća želja izdvaja se to da se Kristina u bliskoj budućnosti i sama ostvari u ulozi majke.

Izvor: Mondo.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE