Pink.rs Pink.rs

Više nemam snage, ispadam najluđi ja! Nakon pomirenja Bore i Anastasije za Pink.rs se oglasio njen najbolji drug besan kao ris! Priznao da jedino NJEGA prihvata za zeta!

Više nemam snage, ispadam najluđi ja! Nakon pomirenja Bore i Anastasije za Pink.rs se oglasio njen najbolji drug besan kao ris! Priznao da jedino NJEGA prihvata za zeta!

Foto: Pink.rs

Nije štedeo Boru, a za Viktora sačuvao samo reči hvale!

Nakon pomirenja Anastasije Brčić i Bore Santane koje se odigralo u utorak nakon žurke, za portal Pink.rs kotaktirali smo Ognjena, njenog najboljeg druga.

Više nemam snage, ispadam najluđi ja! Nakon pomirenja Bore i Anastasije za Pink.rs se oglasio njen najbolji drug besan kao ris! Priznao da jedino NJEGA prihvata za zeta!

Foto: Pink.rs

On nije krio koliko je razočaran zbog njihovog pomirenja, ali je takođe priznao da ne odustaje od tužbi koje je spremio za Boru.

- Ja, ljudi, više nemam snage. Ja joj čuvam leđa za sve, ali nemam snage za njih dvoje. Samo je čekam da izađe, a sa njim će sve ići preko suda, jer mislim da drugačije nije moguće. Opet ponavljam - njihov odnos je bolestan. Oni će, ljudi, biti na sudu, a usput će se miriti, pa će opet da se pljuju. To je jednostavno tako. Luda kuća. Ispadam tu najluđi ja.

Više nemam snage, ispadam najluđi ja! Nakon pomirenja Bore i Anastasije za Pink.rs se oglasio njen najbolji drug besan kao ris! Priznao da jedino NJEGA prihvata za zeta!

Foto: Pink.rs

Na pitanje da li će pružiti podršku svojoj drugarici ukoliko dođe do superfinala jasno je odgovorio.

- Neću doći na superfinale jer tada nisam u zemlji, a sa njom ću obaviti ozbiljan razgovor čim izađe. Najbitnije je njeno zdravlje, pa tek onda sve ostalo. Ljut sam jako i ne podržavam neke stvari, ali je ona moja drugarica i braniću je svom snagom. Uvek ću biti tu za nju, a Bora Santana me ne interesuje. On će završiti na sudu i tu je kraj. Neće mu biti oproštena nijedna uvreda na račun njene porodice i pokojnih ljudi.

Više nemam snage, ispadam najluđi ja! Nakon pomirenja Bore i Anastasije za Pink.rs se oglasio njen najbolji drug besan kao ris! Priznao da jedino NJEGA prihvata za zeta!

Foto: Pink.rs

Evo koga jedino iz Elite 9 prihvata za Anastasijinog momka.

- Iskreno, rekao sam to i ranije - meni je njen odnos sa Viktorom Gagićem bio sjajan. To mi je bio zaista prelep odnos. Da su nastavili tu priču, verujem da bi daleko dogurali i bili odličan par. Viktor je korektan momak i ne verujem da bi njeno, a ni njegovo učešće izgledalo ovako da su ostali zajedno. Mislim na Viktora i Anastasiju.

Izvor: Pink.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE