Espreso.rs
Foto: Espreso.rs
Elitarka Anita Stanojlović mogla bi da ostane bez celog honorara i to tik pred kraj rijalitija.
Naime, ona je žestoko sankcionisana jer je tokom odlaska na lekarski pregled prekršila pravila takmičenja.
Foto: Espreso.rs
Anita je juče napustila imanje kako bi obavila redovnu kontrolu trudnoće u klinici koju posećuje, ali je ispred zdravstvene ustanove došlo do situacije koja je izazvala hitnu reakciju produkcije.
Prema navodima, u čitav događaj umešana je njena bliska saradnicaTamara Radoman, koja je navodno poslala svoju majku ispred klinike.
Foto: Espreso.rs
Tom prilikom Anita je, kako se tvrdi, dobila informacije iz spoljnog sveta, što predstavlja ozbiljno kršenje pravila rijalitija.
Produkcija nije dugo čekala sa reakcijom, pa je Veliki šef doneo odluku o oštroj sankciji.
Foto: Espreso.rs
Zbog kontakta sa osobom van rijalitija i primanja informacija iz spoljnog sveta, Anita Stanojlović kažnjena je sa čak milion dinara, koji će joj biti odbijeni od honorara.
Anita i Luka saznali pol bebe
Foto: Espreso.rs
Takmičari rijalitija "Elita 9", Anita Stanojlović i Luka Vujović, dugo su iščekivali informaciju o polu svog deteta, a kada im je divna vest konačno saopštena, nisu mogli da sakriju emocije, te su zaplakali i poskakali od sreće.
Izjava Velikog šefa, koju je pročitao Milan Milošević, glasila je:
- Draga Elito, želimo da vam saopštimo lepe vesti! Čestitamo Aniti i Luki koji će uskoro postati roditelji jedne devojčice. Srećno! Pozdrav, Veliki šef.
Kada su saznali ovu radosnu vest, Anita i Luka su poskakali od sreće i odmah krenuli da se grle.
Izvor: Espreso.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
VAŠI KOMENTARI: