Pink.rs Pink.rs

Ja sam od njega napravila gospodina: Oglasila se bivša devojka Bore Santane nakon izlaska iz Elite 9, ubeđena da još uvek nije preboleo razvod od Milice Kemez, a evo šta kaže o Anastasiji! (VIDEO)

Iskrena do koske!

Ja sam od njega napravila gospodina: Oglasila se bivša devojka Bore Santane nakon izlaska iz Elite 9, ubeđena da još uvek nije preboleo razvod od Milice Kemez, a evo šta kaže o Anastasiji! (VIDEO)

Foto: Pink.rs

Bivša učesnica Elite 9, Aleksandra Jakšić progovorila je u emisiji "Pitao BiH za druga" o Bori Santani i o kratkoj avanturi koju su imali na početku rijalitija.

- Boru sam upoznala tu i znala sam samo da je voditelj i da je zanimljiv. Bio mi je inspirativan, volela sam da se zezam sa njim i šalim. Ljubavno on i ja nikad ne bi mogli da funkcionišemo. Ne volim sebe pored njega, ali mi je bilo jako zanimljivo. Ja sam znala da će mojoj mami biti neprijatno da gleda da ulazim u vezu sa Borom jer on nije moj tip i nije moja interesna sfera. On je sve radio što sam mu govorila i od njega sam napravila nekog gospodina. Bojala sam se da će to da ode negde dalje, pa sam prekinula na vreme.

Ja sam od njega napravila gospodina: Oglasila se bivša devojka Bore Santane nakon izlaska iz Elite 9, ubeđena da još uvek nije preboleo razvod od Milice Kemez, a evo šta kaže o Anastasiji! (VIDEO)

Foto: Pink.rs

Osvrnula se i na Borin razvod sa Milicom Kemez.

- Nije preboleo još razvod. On je ušao jer je video spas. On je sebi dodao još jedan problem - Anastasiju. On nije stigao da odboluje pa je ušao u još jednu toksičnu vezu koja ga je koštala. On se u Anastasiju zaista zaljubio, ali i ona u njega. On je skrenuo pažnju na neku drugu ženu, a to nije trebao.

Izvor: Pink.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE