Pink.rs Pink.rs

UZEH HEKTAR ZEMLJE I KUĆU! Zorica Marković napušta Beograd, pa otkrila da je ponovo zaljubljena: Opet me rade leptirići i jedan gospodin

UZEH HEKTAR ZEMLJE I KUĆU! Zorica Marković napušta Beograd, pa otkrila da je ponovo zaljubljena: Opet me rade leptirići i jedan gospodin

Foto: Pink.rs

Pevačica i bivša rijaliti učesnica Zorica Marković uključila se uživo u emisiju "Premijera - Vikend specijal", gde je u razgovoru sa voditeljem Nemanjom Vujičićem otkrila da uskoro menja adresu, ali i da je njeno srce ponovo osvojio jedan gospodin.

Kupila hektar zemlje i kuću, seli se iz Beograda

UZEH HEKTAR ZEMLJE I KUĆU! Zorica Marković napušta Beograd, pa otkrila da je ponovo zaljubljena: Opet me rade leptirići i jedan gospodin

Foto: Pink.rs

Zorica je otkrila da je sasvim spontano odlučila da započne novo životno poglavlje u Aranđelovcu.

- U Aranđelovcu imam prijatelje. Otišla sam u goste i ostadoh - uzeh neki hektar zemlje, uzeh neku kuću kod izvora, mnogo lepu, preko puta mi je izvor mineralne vode Knjaz. Taj grad će biti najlepši u Srbiji.

UZEH HEKTAR ZEMLJE I KUĆU! Zorica Marković napušta Beograd, pa otkrila da je ponovo zaljubljena: Opet me rade leptirići i jedan gospodin

Foto: Pink.rs

Kako kaže, preseljenje planira već za nekoliko meseci, a ideja za novi biznis ne manjka.

- Da, selim se. Mislim negde do jeseni... Sa tih hektar zemlje ne znam šta ću, razmisliću. Neke životinjice ili modularne kuće... Da mi je neko pričao ne bih verovala.

UZEH HEKTAR ZEMLJE I KUĆU! Zorica Marković napušta Beograd, pa otkrila da je ponovo zaljubljena: Opet me rade leptirići i jedan gospodin

Foto: Pink.rs

Otkrila je da bi u posao mogla da uključi i svoje sinove.

- Videću sa sinovima, mislim da ćemo raditi modularne kuće. On to sa svojim kolegama iz Norveške radi, prelepe su, mislim da ćemo najpre to. Možda i kupim jedno sto ovaca, gde ćeš lepše.

UZEH HEKTAR ZEMLJE I KUĆU! Zorica Marković napušta Beograd, pa otkrila da je ponovo zaljubljena: Opet me rade leptirići i jedan gospodin

Foto: Pink.rs

"Počeli su opet neki leptirići da me rade"

Pevačica je priznala da joj, osim na poslovnom planu, cvetaju ruže i u ljubavi.

UZEH HEKTAR ZEMLJE I KUĆU! Zorica Marković napušta Beograd, pa otkrila da je ponovo zaljubljena: Opet me rade leptirići i jedan gospodin

Foto: Pink.rs

- Počeli su opet neki leptirići da me rade. Dopada mi se jedan gospodin, baš, baš gospodin, nije za javnost. Pozdravljam ga ovim putem, puno ga ljubim, posle emisije ćemo se videti da se ispričamo. Mislim da je ovo sad baš prava stvar.

Na pitanje da li je za novu ljubav kasno, Zorica je imala spreman odgovor.

- Što je kasno? Godine su samo broj, nas dvoje se osećamo kao da nam je tridesetak. Hoću da upijam život, da živim život, da radim, da se borim i da volim.

"Sto puta su me sahranjivali"

Govoreći o brojnim izazovima kroz koje je prolazila tokom karijere, Zorica je istakla da nikada nije razmišljala o povlačenju.

- Umor, poslovi... Sve što sam u životu radila tolike godine... Nikada nisam pomislila da odustanem, jer znam da bi mnogi jedva čekali da me nema, da nestanem - da li sa scene, da li kafane, nešto drugo, pa čak i rijaliti. Predati se nikad neću, a malo mi se stvori i inat. Sto puta su me sahranjivali do sada.

Osvrnula se i na zdravstveno stanje, poručivši da se odlično oseća.

- Meni su zamenili taj stentić i vozim dalje, ljudi jauču kad me čuju, a ja kažem da je to kao plombu da sam zamenila. Samo Boga se plašim.

O estradi, albumima i bakšišu

Zorica smatra da ozbiljna muzička karijera zahteva velika ulaganja.

- Jeste skupo kada neko hoće da plaća, kada ne snima kavere, pa da zarađuje na našim pesmama. Ne smeta, ali ako neko hoće pravu karijeru kao Prijovićka, Sloba, uložiš pare, snimiš dobar album i voziš, a ovi sad se snalaze.,

Dodala je da nema ništa protiv mlađih kolega koji obrađuju stare hitove.

- Nemam ništa protiv, ožive pesmu, nebitno. Svaki dan nešto vidim... To je lepo, neka, možda nemaju novca, lakše im je to. Ne zameram.

Otkrila je i da uskoro planira nove pesme.

- Naleteće dobra pesma, moram. Narod to traži.

Na pitanje o solističkim koncertima, odgovorila je u svom prepoznatljivom stilu.

- Što kaže Ljuba Aličić: "Kad vidim ko sve danas pravi, ja neću".

Na kraju je bez dlake na jeziku govorila o bakšišu na estradi.

- Ne vole da dele bakšiš. To ti je sistem klanova orkestara, zato ja odem solo, dva-tri sata, upravo iz tih razloga. Svi su postali sitničari, malo im je... Ako negde ima para, ima na tim veseljima. Ne uzmem ni ono što mi pripada, okrenem se i odem, precrtam za sva vremena. Ne mogu da verujem da takve stvari postoje, ali njihova stvar. Kada neko muva sa bakšišom, stvarno odvratno.

Izvor: Pink.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE