U emisiji "Pitao bih za druga" na RED televiziji, voditelji Stefan Milošević Panda i Stefan Kandić Kendi ugostili su Gordanu Džehverović poznatiju kao mama Džehvu koja je ove noći komentarisala aktuelna dešavanja u Beloj kući.