Telegraf.rs
Foto: Telegraf.rs
Nakon što je nominovao Maju Marinković za izbacivanje, Uroš Stanićje izneo niz oštrih optužbi na njen račun.
U svom izlaganju, rijaliti učesnik nije poštedeo ni Asmina Durdžića, kao ni Staniju Dobrojević, javno kritikujući i njihovo ponašanje.
Foto: Telegraf.rs
- Ipak ću nominovati Maju, jer je ona sve radila udruženo sa Asminom. Ona opstaje u rijalitiju tako što opšti sa muškarcima, samo seks i agresivne momente pokazuje godinama, prilepak je svim vezama .
Inače, po Maji je oplela nedavno i Asminova majka koja je takođe navela da su joj intimni odnosi jedini način da se istakne.
Foto: Telegraf.rs
- Ne interesuje me šta komentarišu učesnici "Elite" koji nemaju ni zanimanje, ni odgoj, ni karakter, a čast im je nepoznanica. Ne samo Maja, nego niko. Dovoljno smo se pristojno ophodili prema najvećem ološu u Evropi kojem je Elita i nemoral jedino sredstvo da preživi - govorila je Mevlida.
Izvor: Telegraf.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: