Svet-Scandal.rs Svet-Scandal.rs

Ana Radulović o suđenju sa Gastozovom bivšom devojkom

Ana Radulović o suđenju sa Gastozovom bivšom devojkom

Foto: Svet-Scandal.rs

Voditeljka Ana Radulović oglasila se nakon što se Nađa Rakić ponovo nije pojavila na sudu. Otkrila sve detalje tužbe zbog priče o intimnom snimku sa Gastozom.

Voditeljka televizije "Pink" Ana Radulović već godinu dana i četiri meseca vodi sudski spor protiv bivše devojke Nenada Marinkovića Gastoza, Nađe Rakić. Poznato TV lice se sada javno oglasilo i otkrilo da se Nađa ponovo nije pojavila na zakazanom ročištu, što je izazvalo lavinu komentara.

Podsetimo, Radulovićka je pre mesec dana javno uputila poziv Rakićevoj da dođe na ročište koje je bilo zakazano za 16. jul 2026. godine u 13:30 časova, ističući da će kompletan iznos od dobijene presude proslediti u humanitarne svrhe.

Podsetimo, Ana je presavila tabak i tužila Nađu nakon što je ona u javnosti plasirala tvrdnje kako voditeljka navodno ima intimni snimak sa Gastozom. Voditeljka se nakon tog skandala privremeno povukla iz javnosti, ali je odmah pokrenula pravni postupak kako bi dokazala istinu i zaštitila svoje ime.

Izvor: Svet-Scandal.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE