Telegraf.rs
Foto: Telegraf.rs
Sestra bivše rijaliti učesnice Miljane Kulić, Ana Kulić, zabrinula je pratioce nakon što je na društvenim mrežama pokazala da je zadobila povredu.
Ana je objavila fotografiju na kojoj se vidi da joj je ruka u zavoju, ali nije želela da otkriva kako je do povrede došlo.
Foto: Telegraf.rs
Ipak, uz fotografiju je poslala snažnu i optimističnu poruku.
- Dok smo živi ništa nije toliko ozbiljno da se ne bi rešavalo sa osmehom - napisala je Ana.
Foto: Telegraf.rs
Njena objava izazvala je brojne reakcije pratilaca, koji su joj u komentarima poželeli brz oporavak i pružili reči podrške.
Miljana diskvalifikovana iz "Elite"
Foto: Telegraf.rs
Podsetimo, nakon Miljanine diskvalifikacije iz "Elite", jedna od njenih komšinica iz Niša stala je u njenu odbranu.
- Oni su dobre komšije, šta imamo sa komšilukom, svako živi svoj život "Dobar dan, kako ste" i to je to. Retko pratim rijaliti jer imam malu decu u kući, malopre sam videla da je izbačena. Nije pošteno, voleo neko nju ili ne, nije lepo - rekla nam je između ostalog prva komšinica. Trebali su da je kazne honorarima, kao i Bebicu, a ne da je izbace - rekla je komšinica tada za Blic.
Izvor: Telegraf.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: