Republika.rs
Foto: Republika.rs
Mina u iskrenom razgovoru otkrila u kakvom je odnosu sa Kristinom Spalević!
Večeras se emituje nova epizoda emisije "Narod pita", a među gostima će se naći i Mina Vrbaški, učesnica "Elite 9". Ona je među prvima stigla u studio, gde je za portal Republika otkrila brojne detalje iz privatnog života, ali i progovorila o odnosima sa bivšim rijaliti učesnicima.
Foto: Republika.rs
Mina je najpre govorila o svom emotivnom odnosu sa Viktorom Gagićem, sa kojim, kako kaže, planira naredni korak u vezi.
- Viktor je sa svojom porodicom, došli su mu brat i sestra iz Australije, porodični ručak je bio, sad su izašli, on će malo kasnije doći. Smem da ga ostavim samog, imam sto posto poverenja u njega. Pokazalo se da je dečko koji gleda samo u mene, toliko vremena provodimo zajedno, nismo se razdvojili, sad gledamo da krenemo da živimo zajedno, čekamo neke stvari da se dogode, već od ponedeljka videćemo gde ćemo i kako ćemo. Bili smo kod Viktora dve nedelje, pa ja kod njega.
Foto: Republika.rs
Kako ističe, njena porodica je Viktora odlično prihvatila, a posebno se lepo slaže sa Borisom.
- Mama i Boris ga obožavaju, on i Boris su tandem, imaju zajedničke teme, Borisu daje savete. Baš mi je drago što su ga oberučke primili u porodicu. Njegovi su me odlično prihvatili, sve ono što je bilo i negde priče da su oni protiv nas, ništa nije bilo tako.
Foto: Republika.rs
Mina je otkrila i da i dalje nosi prsten koji je dobila, ali da za sada ne želi da žuri sa velikim životnim odlukama.
- Tu mi je prsten još i dalje, ne skidam ga, polako, mladi smo, prvo moramo da obezbedimo nas!
Foto: Republika.rs
Govoreći o odnosima sa bivšim učesnicima "Elite 9", Mina je istakla da je ostala u dobrim odnosima sa Dačom Virijevićem, dok prema Asminu Durdžiću nema negativne emocije.
- Daču volim, sa njim se družim, viđamo se, super nam je energija, što se tiče Asmina, ja protiv njega nemam ništa, imali smo svađe, ali na kraju rijalitija izašli smo u korektnim odnosima.
Foto: Republika.rs
Mina je dodala da je ostavila dobar utisak na Asminovu porodicu i da je zadovoljna odnosom koji imaju.
- Asminova porodica me voli, ja volim da ostavim dobar utisak, da nisam neka nevaljala devojčica.
Foto: Republika.rs
Osvrnula se i na odnos sa Kristinom Spalević, za koju kaže da joj je draga, a prokomentarisala je i aktuelna dešavanja koja su se odnosila na Kristinu i Kristijana Golubovića.
- Čujem se sa Kristinom, ona je meni draga, mi smo se u rijalitiju družile, žao mi je što se sve to desilo. Ja iskreno, sa njom nisam pričala o psima, negde sam znala tek kad sam izašla šta se izdešavalo, ona mi je rekla dok nije krenulo sve da se dešava, ima neki snimak gde Kristijan davio kucu u kadi, šta je tu bilo ne znam, nisam bila u njihova četiri zida, uz Kristinu sam!
Foto: Republika.rs
Na kraju, Mina Vrbaški je iznela i svoje mišljenje o pobednici "Elite 9", navodeći da smatra da je titula trebalo da pripadne drugoj učesnici.
- Smatram da Stanija nije zaslužila pobedu, Aneli je zaslužila pobedu!
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: