PulsOnline.rs
Foto: PulsOnline.rs
"Zadruga 1" emitovala se od septembra 2017. do jula 2018. godine. Ova sezona popularnog rijaltiija zabeležila je ogromnu gledanost zbog ljubavnog trougla u kom su se našli Sloba Radanović, Luna Đogani i Kija Kockar.
U ovoj sezoni pomenutog rijaliti programa izdvojili su se još neki takmičari, a ipak su neki prošli kroz ovu sezonu kao manje zapaženi, a među njima i maneken Jovan Mijalković. On je samo nekoliko nedelja proveo u rijalitiju, gde je predstavljen kao drug manekena Anđela Rankovića.
Foto: PulsOnline.rs
Nakon izlaska iz Bele kuće, provodio je vreme sa Minom Vrbaški, te se nagađalo da ih spaja nešto više od prijateljstva.
Inače, devet godina nakon učešća u ovom rijalitiju, atraktivni maneken izgleda drugačije. Nabacio je mišiće i posvetio se maksimalno fitnes životu, pa radi i kao personalni trener.
Foto: PulsOnline.rs
Iz medija se povukao, tako da nisu poznati ostali detalji iz njegovo privatnog života i karijere.
Anđelo Ranković nakon "Elite 9" kratko se osvrnuo i na najavljeni ulazak poznatih rijaliti igrača u "Elitu 10", koja počinje 5. septembra - Filipa Cara i Anđele Đuričić.
Foto: PulsOnline.rs
- Očekivao sam to, baš se dosta potezala tema o njima. Oni su zvučna rijaliti imena - rekao je on.
Sa druge strane, Stanija Dobrojević, sa kojom je Anđelo takođe bio prisan tokom boravka u rijalitiju, u svojoj izjavi potpuno je isključila mogućnost emotivne veze ili daljeg druženja:
Foto: PulsOnline.rs
- Veza nikada. A druženje, pa čak ni to posle svega. Pozdrav za njega. Vidim da ima ozbiljnu podršku, ljudi mi pišu svakodnevno. Oni su videli svaki pogled, svaki trenutak između nas, ali nema od toga ništa - dodao je za "Pink".
Podsećamo, otac Anđela Rankovića je svojevremeno učestvovao u spotu Zlate Petrović.
Izvor: PulsOnline.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: