Republika.rs
Foto: Republika.rs
Asmin Durdžić je naglasio da nije znao da Aneli Ahmić slavi rođendan u Dubrovniku, što je bio ključni faktor u njegovoj odluci da ne dođe i vidi svoju ćerku Noru, kako je najavljivao danima unazad. Iako su mnogi verovali da će do susreta zaista sada doći, Asmin se oglasio za Pink i otkrio šta ga je sada sprečilo da vidi malu Noru:
- Pa, kada sam rekao da ću ići za Dubrovnik, nisam znao da ona ima rođendan i da će slavlje biti u Dubrovniku. Nisam hteo da kvarim njihove planove, niti da ispadne da dolazim kako bih bilo šta pokvario. Zato sam otišao negde drugde - rekao je Asmin i dodao.
Foto: Republika.rs
- Drago mi je što Nora sada provodi mnogo vremena sa svojom mamom Aneli. Ipak, nije provela ni deset dana sa njom u poslednje tri godine.
Asmin ne krije da bi želeo da se vidi sa Norom u Beogradu, te je otkrio da je poslao Aneli punomoćje da može da putuje sa Norom gde želi:
Foto: Republika.rs
- Bio bih veoma srećan da Aneli sada povede Noru za Beograd, kako bih i ja mogao da je vidim i provedem vreme sa njom. Poslao sam joj, preko prijatelja, punomoć za koju me je molila dok je bila u Eliti. Sada ima punomoć koja omogućava Nori da putuje između Evropske unije, Srbije i Bosne i Hercegovine. Tako više niko ne može ništa da prijavljuje i Nora može bezbedno da putuje sa Aneli - objasnio je Asmin i dodao:
- U kontaktu sam sa tim prijateljem. Ipak, on je najbliži sa Aneli i Norom i tu je da pomogne kako bi Nora i ja mogli da provodimo vreme kod njih. Zato ne vidim nijedan razlog da Nora ovog puta ne dođe u Beograd.
Izvor: Republika.rs
Zemun
Pre 4 min
pp
Pre 28 min
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: