RedPortal.rs
28.03.2025 u 17:36h • Komentari (0)
Bukte priče u Beloj kući...
Foto: RedPortal.rs
Bukte priče u Beloj kući
Slađa Poršelina je pred ukućanima rekla da je Ena Čolić bila sa reperom Dragomirom Despićem Desingericom.
Za vreme "Nominacije Odabranih", Slađa Lazić Poršelina je razvezala jezik i raskrinkala svoju cimerku, Enu Čolić.
Kako je Slađa tom prilikom istakla, Ena je njoj u tajnosti rekla da je bila sa reperom Dragomirom Despićem Desingericom, ali i da joj se sviđao Uroš Rajačić.
- Govori da su svi muškarci zaljubljeni u nju, a kad god uđe neko novi, ona ga tutka hranom. "PTŽ" znači "Potajno te želim" i to je za Mateju Matijevića. Svaki put kada se napije, ona priča svakakve gluposti, a on joj je više puta skrenuo pažnju - rekla je Slađa, pa nastavila da otkriva dalje njene tajne:
- Priznala mi je da je bila sa Desingericom u Budvi. Ja verujem da Ena Čolić radi za pare u Budvi, moj osećaj je da Ena to i radi. Rekla mi je: "Svi misle da sam ćerka Zdravka Čolića", zato i ima tolike pratioce. Moram da kažem da je Ena htela da ide u tuš kabinu sa Urošem Rajačićem. Ena mi je priznala da je bisek*ualka, kao i da je bila u vezi sa Matorom, takođe mi je rekla da je imala i trojke - rekla je Slađa.
Izvor: RedPortal.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: