Republika.rs
31.03.2025 u 04:08h • Komentari (0)
Ostaće bez teksta!
Foto: Republika.rs
Miljana Kulić je početkom godine napustila rijaliti "Zadruga 8 Elita" zbog nesuglasica sa bivšim partnerom, Nenadom Macanovićem Bebicom, i vratila se u Niš. Njeni obožavaoci su željni saznanja o njenom životu van rijalitija, pa im je odlučila to omogućiti putem svojih novih Instagram i Tiktok profila.
Kulićka je prepoznala da se na društvenim mrežama može dobro zarađivati, pa je odlučila da postane aktivna na njima. U jednom od nedavnih video sadržaja, razgovarala je sa svojom majkom, Marijom Kulić.
Foto: Republika.rs
Bivše zadrugarke su komentarisale aktuelne teme, a tokom razgovora iznenadile su sve kada su spomenule Ivana Marinkovića, oca Miljaninog sina Željka, koji je trenutno u rijalitiju. Miljana je ispričala da jedva čeka da sezona završi kako bi popravila svoj odnos sa Ivanom.
- Što se tiče Ivana, on mi je najdraži i njega na neki način volim i poštujem - rekla je Miljana, pa je uzela dug gutljaj vode i nastavila:
Foto: Republika.rs
- Volela bih da ga vidim ovog leta, da se stvari smire, da se stabilizujemo i da sve bude onako kako je trebalo biti odavno.
Međutim, najlepša iznenađenja nisu stala tu. U razgovor se uključio i mali Željko, koji je svojim izjavama osvojio srca svih prisutnih. Svojoj baki Mariji Kulić je rekao:
- Najviše volim tatu i tetku, i mamu.
Na društvenim mrežama su usledili komentari poput: "Koliko je sladak!", "Bravo Miljana i Marija. Željko je divno dete", "Srce lepo", "Bravo Željkoviću, tata te voli."
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: