Telegraf.rs
15.04.2025 u 15:11h • Komentari (0)
Foto: Telegraf.rs
Na velepnom imanju u Šimanovcima danas je organizovana proslava povodom rođendana Danijela Dujkovića Munjeza.
Veliki šef je poslao pismo na adresu Bele kuće, kako bi sve takmičare "Elite" obavestio o onome što ih čeka, a pre svega kako bi Munjezu čestitao dan rođenja.
- Dragi Munjez, Veliki šef ti želi srećan rođendan! Želimo ti mnogo zdravlja, sreća i ljubavi, sve je spremno za proslavu, koja će se održati u Dubiozi. Svi odmah možete krenuti. Pozdrav, Veliki šef - glasilo je pismo.
Čim su stigli u Dubiozu, Munjez je počeo da čita čestitke koje je dobio, a prva je bila od sina Konstantina tj. bake Nine koja je pisala u njegovo ime.
- Srećan rođendan od sina Konstantina! Hvala ti što se boriš kao pravi TATA! Imaš našu podršku, pozdravi mi puno Stef i skreni joj pažnju da te malo više sluša. Za sada je sve u redu napolju, i dalje ima problema, ali borimo se i mi odavde. Jedva čekam da izađete ti i Stef da vas dobro naribam - pročitao je Munja pa se obratio Stefaninoj majci Nini i zahvalio joj se na svemu.
- Nina hvala ti na svemu,pogotovo što čuvaš Kostu - rekao je Munjez.
Ponosni tata Munjez ne krije oduševljenje zbog poklona koje je dobio od porodice i sina Konstantina. Bio je presrećan kada je ugledao fotografiju sina, ali i sestrine dece.
- Pogledajte kako su porasli, ljubavi moje, to su mi od sestre deca - rekao je Munjez, pa obukao majicu sa likom svog sina.
Danijel Dujković Munjez je potom pročitao čestitku od svoje porodice:
- Da si nam živ i zdrav, samo pametno, mi i dalje stojmo pri našem, da ćemo sve rešiti kada izađeš. Volimo te. I ništa nije vredno pominjanja mrtvih - poručili su Munji
- Hvala mojima puno - rekao je Munjez.
Izvor: Telegraf.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: