Republika.rs
18.04.2025 u 10:31h • Komentari (0)
Besan kao ris!
Foto: Republika.rs
Atmosfera u rijalitiju "Elita 8" sve je napetija, a strasti među takmičarima ne jenjavaju. Poseban haos izazvao je jutarnji razgovor između Marka Đedovića i Borislava Terzića Terze, u kojem je Đedović podelio informacije iz spoljnog sveta koje su Terzu izbacile iz takta.
Naime, Đedović je prišao Terzi dok je ležao na krevetu i šapatom mu saopštio da je Ena Čolić navodno omiljena među publikom napolju, i da uživa veliku podršku fanova. Ta informacija je Terzu potpuno šokirala, budući da je s Enom već mesecima u žestokom sukobu.
- Ona je baš bitna, ljudi je vole - tvrdio je Đedović, dok je Terza odmah uzvratio:
- Ne, druže, ovde su bitni Gastoz, Aneli, Anđela. Daj, brate, Ena je nebitna, ne vredi ničemu - rekao je Borislav.
- Nju napolju obožavaju, znam ja - mrmljao je kroz zube Marko Đedović.
- Znači, treba i ja da vređam da bi me obožavali? - upitao je Terza retorički.
- Veruj mi - rekao je misteriozno Marko Đedović.
- A po čemu je obožavaju? Po vokabularu? Po vređanju dece? Daj, da i ja krenem da vređam decu! - nastavio je Terza, vidno izrevoltiran.
Podsetimo, njihovo rivalstvo traje već mesecima, a dodatno se rasplamsalo nakon što je Ena nekoliko puta javno prozvala Terzu zbog navodne prevare verenice Milice Veličković dok je bila trudna.
- Kadar je skup - rekao je Terza.
- Znam, platio si ga svojim detetom. Dao si svoje dete zarad kadra - odbrusila je Ena.
- Samo mi se obrati još jednom! Pomeni dete još jednom, kantom ću da te polijem - odbrusio je Terza.
Izvor: Republika.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: