SrbijaDanas.com SrbijaDanas.com

ASMIN PONOVO ZARATIO SA ANELI: Otkrio da je Lepi Mića mogao da bude sa njom - "Sramota me je sa kim imam dete"

ASMIN PONOVO ZARATIO SA ANELI: Otkrio da je Lepi Mića mogao da bude sa njom - "Sramota me je sa kim imam dete"

Foto: SrbijaDanas.com

Asmin se osvrnuo na aktuelna dešavanja u Beloj kući koja se tiču Aneli, a između ostalog je prokomentarisao njen odnos sa Lukom Vujovićem i Matejom Matijevićem.

Asmin Durdžić, bivši emotivni partner rijaliti učesnice, Aneli Ahmić, uključio se u program tokom emitovanja emisije "Pitam za druga", u kojoj je žestoko prokomentarisao majku svog deteta.

Nakon kratkog primirja, koji su uspostavili zbog svoje naslednice, Durdžić je odlučio da ne želi više da ćuti, te je priznao da ga je sramota njenog ponašanja.

- Sve što sam prošle godine govorio, to je istina. Devojka kad popije dva pića, ne zna da se ponaša. Dokazala je da je lakog morala. Ona je krpa za brisanje poda. Sramota me je s kim imam dete - rekao je Asmin.

Asmin je potom žestoko opleo po Luki i Mateji, ali je istakao da sa Aneli može biti bilo ko, pa čak i Lepi Mića.

- Takvi muškarci su mi smešniji od žena. Smešni su jer od Aneli pokušavaju da naprave domaćicu. Ona je tokom celog života imala opasne momke. Onda dođe Luka bez kose ili onaj Mateja i pokušavaju nešto da urade. Ona je svoje momke vrtela oko malog prsta, nije joj teško ni da sa njima uradi isto. Što se tiče nje kao žene, Lepi Mića da je želeo da bude sa njom, mogao je komotno, a ne Mateja i Luka - ispričao je Asmin.

Izvor: SrbijaDanas.com

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE