Alo.rs
Pokušava da se 'opere' od bliskog kontakta sa cimerom...
Foto: Alo.rs
Učesnik rijaliti programa Elita 9, Bora Santana, sinoć je napravio haos zbog Uroša Stanića, zbog čega je obezbeđenje uletelo u Belu kuću.
- Kunem se u krst da je on radio za lovu, video sam ga na jednom sajtu i to ćete da dobijete na kraju sezone. Folira da nema pare, a radi za lovu. J*be se za lovu sa strancima. Vi ste ovu priču okrenuli - govorio je Bora.
- Rekao sam da ne verujem da je Bora p*der, a ni da je biseksulac, ali u p*derluk idu momci kojima se zgade žene, a ti si na granici. Prija ti njegova pažnja jer si povređen, prija ti da te pomazi. Udario sam ga kad me je uhvatio za k*rac. O tebi priča sve najgore, a ti ga grliš - rekao je Asmin.
- Zašto si mi prišao da se pomirimo? Ne želim da mi on prilazi - rekao je Santana.
- Namiguješ mi u prolazu - dodao je Uroš.
- Boro, zaljubljen je u tebe i udvara ti se - rekla je Matora.
- U Uroševoj glavi vi ste u vezi. Da li si normalan? Ili si za lečenje ili nešto osećaš prema njemu - govorio je Terza.
- Slagao je da mi je masirao prepune i da sam ga poljubio u usta - urlao je Bora.
- Praviš me k*rvom - vikao je Uroš.
Izvor: Alo.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: