Pevačica i bivša zadrugarka Olja Bajrami sletela je juče na beogradski aerodrom "Nikola Tesla", gde je bila vidno raspoložena nakon povratka iz Grčke. Razlog njenog boravka u Grčkoj bio je, kako navodi, desetodnevni detoks organizma tokom kojeg je sprovela strogi post.