Informer.rs Informer.rs

Šok u Eliti! Rijaliti učesnica zauvek napustila Belu kuću - Otkrila ko će biti pobednik

Šok u Eliti! Rijaliti učesnica zauvek napustila Belu kuću - Otkrila ko će biti pobednik

Foto: Informer.rs

Rijaliti "Elita 9" sinoć je napustila Aleksandra Jakšić, a odmah pri izlasku otkrila je da će po njenom mišljenju ovogodišnja pobednica biti Aneli Ahmić.

Ove nedelje za ostanak na velelepnom imanju nominovani su bili Uroš Stanić, Asmin Durdžić, Aleksandra Jakšić i Murat Asliguzin. Voditelj Darko Tanasijević došao je po nominovane u izolaciju kako bi im objasnio pravila igrice koja je prethodila izbacivanju.

Šok u Eliti! Rijaliti učesnica zauvek napustila Belu kuću - Otkrila ko će biti pobednik

Foto: Informer.rs

Najviše sreće i spretnosti pokazao je Murat, koji je odneo pobedu u igrici, čime su mu glasovi publike bili duplirani, što mu je donelo značajnu prednost u borbi za opstanak.

Kada je došao trenutak istine, usledila je potpuna tišina. Darko Tanasijević saopštio je konačne rezultate glasanja, a odluka publike šokirala je mnoge ukućane. Murat je obezbedio opstanak, dok je Aleksandra Jakšić zauvek napustila "Elitu".

Šok u Eliti! Rijaliti učesnica zauvek napustila Belu kuću - Otkrila ko će biti pobednik

Foto: Informer.rs

Nakon izlaska sa imanja, Aleksandra je stigla u studio kod voditeljke Dušice Jakovljević, gde je sumirala svoje utiske i govorila o dešavanjima u Beloj kući.

Tom prilikom Dušica ju je upitala ko po njenom mišljenju trenutno ima najveću podršku gledalaca, a Aleksandra je bez razmišljanja dala odgovor koji je odmah izazvao reakcije javnosti.

Šok u Eliti! Rijaliti učesnica zauvek napustila Belu kuću - Otkrila ko će biti pobednik

Foto: Informer.rs

- Aneli, kroz celu sezonu vidimo da ima najveću podršku - iskreno je rekla Jakšićeva u programu uživo.

Izvor: Informer.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE