Pink.rs
Foto: Pink.rs
Anđelo Ranković izabrao je svoju omiljenu osobu, a Anita Stanojlović dobila je reč i tom prilikom obelodanila da je Milica Veličković imala trojku s njenim bivšim dečkom Boškićem.
- Sam sam u rijalitiju od početka do kraja i tako će biti. Vodim u hotel Bebicu koji znam da neće dolaziti - rekao je Anđelo.
Foto: Pink.rs
- Idem naravno - rekao je Bebica.
- On je danas samo o meni pričao - rekla je Anita.
Foto: Pink.rs
- Kaže Milica Veličković u nekom intervju da si molila njenog drugara Boškića da joj napraviš dete - rekao je Milan.
- Njenog druga s kojim je ona imala trojku - rekla je Anita.
Izvor: Pink.rs
Tina
Pre 12 sati
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: