Blic.rs Blic.rs

Sloba Radanović se Luni nije ni javio, a evo šta kaže za rijaliti učesnike

Sloba Radanović se Luni nije ni javio, a evo šta kaže za rijaliti učesnike

Foto: Blic.rs

Komentarišući sezonu u Crnoj Gori, optimista je i smatra da će publika biti zadovoljna i ove godine.

Naglašava da na svojim nastupima često izvodi muziku iz tog vremena i da mu je to posebno drago.

Sloba Radanović se Luni nije ni javio, a evo šta kaže za rijaliti učesnike

Foto: Blic.rs

Sloba Radanović danas je jedan od najtraženijih pevača, a proslavio se u rijalitiju "Zadruga" kada je suprugu Kristinu Kiju Kockar prevario sa Lunom Đogani. On je sada govorio o karijeri, detinjstvu, ali i rijaliti učesnicima koji su masovno u jednom periodu snimali pesme i nastupali.

- Dvehiljadite pamtim samo po lepom, bila je svestrana muzika, kao klinac sam slušao strani rep. Osećam se vrlo nostalgično i želim da se vrati to vreme gde je sve bilo dosta normalnije. Ja na svojim nastupima oduvek pevam muziku iz tog vremena - rekao je on, pa se osvrnuo na pevačice koje su se tada pojavljivala oskudno obučene u "Grandu".

Sloba Radanović se Luni nije ni javio, a evo šta kaže za rijaliti učesnike

Foto: Blic.rs

- Mi sudimo našima, a kada dođe neko sa strane i ponudi isto to, onda je taj neko poderan i super.

O sezoni u Crnoj Gori

Sloba Radanović se Luni nije ni javio, a evo šta kaže za rijaliti učesnike

Foto: Blic.rs

Prošle godine su se pevači žalili da je sezona u Crnoj Gori propala, a na pitanje da li se plaši da će i ove godine biti tako, Sloba je rekao:

- Od bojazni nemamo ništa, na nama je da damo sve od sebe da ljudi koji dođu na naše nastupe budu zadovoljni. Ja sam optimista i mislim da će biti kako dobro. Mislim da ljudima malo nedostaju nastupi. Jelena neće biti sve vreme uz mene, malo će biti u Srbiji, malo sa mnom u Crnoj Gori.

Sloba Radanović se Luni nije ni javio, a evo šta kaže za rijaliti učesnike

Foto: Blic.rs

Svojevremeno je bio trend da rijaliti učesnici snimaju pesme i nastupaju, a Sloba je rekao na tu temu sledeće:

- Uvek sam se vodio time: "Svakog čuda tri dana dosta", uvek mislim da kvalitet ostaje. Nisam pristalica toga da neko radi nešto po svaku cenu i da sve na kraju dođe na svoje. Znao sam da će moje vreme doći.

Izvor: Blic.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE