Republika.rs Republika.rs

SLOBA RADANOVIĆ OŠURIO PO RIJALITI-UČESNICIMA: "Nisam pristalica toga da..."

Pevač otvorio dušu!

SLOBA RADANOVIĆ OŠURIO PO RIJALITI-UČESNICIMA: "Nisam pristalica toga da..."

Foto: Republika.rs

progovorio je o rijaliti-učesnicima koji nakon izlaska iz programa započinju pevačke karijere i priznao da nije pristalica toga da se popularnost gradi po svaku cenu. Pevač je istakao da veruje da kvalitet uvek pronađe svoj put do publike.

Osim toga, Sloba se osvrnuo i na svoje muzičke početke, ali i period početka 2000-ih godina koji pamti po lepim uspomenama.

Izvor: Republika.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE