Blic.rs Blic.rs

Pevačica se i danas kaje što ga nije posetila oca na samrti:Nije video unuku

Pevačica se i danas kaje što ga nije posetila oca na samrti:Nije video unuku

Foto: Blic.rs

Mile Kitić je javno priznao da ima ljubavnicu i tokom braka sa Martom.

Tokom istog perioda, saznala je da joj je otac teško bolestan, ali iz straha nije posetila oca.

Pevačica se i danas kaje što ga nije posetila oca na samrti:Nije video unuku

Foto: Blic.rs

Pevačica Marta Savić se već duže vreme ne eksponira u javnosti i o privatnom životu retko govori. Ona sa kolegom Miletom Kitićem ima ćerku Elenu koja je krenula stopama roditelja, a jednom prilikom je Marta govorila o strahu koji je doživela nakon porođaja.

- Dana 11. avgusta 1998. godine porodila sam se u Nemačkoj i na svet donela ćerku Elenu. Mesec dana nakon toga, prešla sam u Beograd. Kada se za neku ženu kaže da je u drugom stanju, tada se ne misli samo na to da ima veliki stomak. To drugo stanje ujedno je i splet psiholoških promena koje žena proživljava. Nešto od toga ostane i posle porođaja i tako je bilo i sa mnom. Ja sam jedno vreme bukvalno bila opsednuta strahom da se detetu nešto ne dogodi. Naročito sam se bojala da ćerkicu stavim sa sobom u kola. Vozim i gledam u retrovizoru kako joj se glavica ljulja i jednostavno strah me je. Roje mi se mračne misli šta bi bilo da se, ne daj Bože, sudarimo - opisivala je svojevremeno Marta.

Pevačica se i danas kaje što ga nije posetila oca na samrti:Nije video unuku

Foto: Blic.rs

U istom periodu saznala je da joj je otac teško bolestan, ali upravo zbog tog straha nije otišla da ga poseti.

- Samo što sam došla u Beograd, tetke su mi javile da mi je otac bolestan. Ni na pamet mi nije padalo da dete stavim u kola i odem da vidim šta mu je. Osim toga, mislila sam, bolestan pa bolestan, vrlo važno, ozdraviće - prisetila se pevačica.

Pevačica se i danas kaje što ga nije posetila oca na samrti:Nije video unuku

Foto: Blic.rs

Nedugo zatim stanje njenog oca se pogoršalo, a poslednja želja mu je bila da ode u rodnu Modriču. I taman što je Marta povukla veze da prebaci oca do Modriče, on je već sutradan preminuo.

- Tek tada mi se ceo film odvrteo u glavi. Moj otac je bio jako bolestan, a ja ga nisam obišla, moj otac nikada nije video svoju unuku, jer sam mu ja to iz svog, opravdanog ili neopravdanog, straha onemogućila. Ispravke nema. Sada mi je zbog toga užasno žao i kada moja Elena, izgovarajući svoje prve reči, guče: "Mama, tata, deka", ja sva pretrnem i kažem joj: "Sunce mamino, mi više nemamo deku" - govorila je tada Marta Savić.

Pevačica se i danas kaje što ga nije posetila oca na samrti:Nije video unuku

Foto: Blic.rs

Mile Kitić: "Imam ljubavnicu"

Podsetimo, Mile Kitić je šokirao kada je priznao da vara Martu.

Pevačica se i danas kaje što ga nije posetila oca na samrti:Nije video unuku

Foto: Blic.rs

- Ne postoji grad gde nisam imao devojku, imao sam jednom deset odjednom. Nikada nisam plakao zbog nekog, bio sam mlad. Mlad sam se i oženio. I kada sam stupio u brak imao sam ljubavnicu, imam i dan-danas. Pored Marte imam - rekao je Kitić jednom prilikom.

Izvor: Blic.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE