Blic.rs
Foto: Blic.rs
Zbog primanja informacija iz spoljnog sveta, Veliki šef je kaznio Anitu sa milion dinara.
Anitina bliska saradnica Tamara Radoman organizovala je da njena majka prenese informacije Aniti.
Foto: Blic.rs
Učesnica rijalitija "Elita", Anita Stanojlović, suočila se sa ogromnim finansijskim udarcem nakon što je tokom jučerašnjeg lekarskog pregleda prekršila pravila takmičenja. Odlukom Velikog šefa, ona je oštro sankcionisana sa čak milion dinara zbog kontakta i primanja informacija van rijalitija.
Kako se saznaje, u čitavu situaciju umešana je Anitina bliska saradnica Tamara Radoman. Tamara je poslala svoju majku ispred klinike gde je Anita obavljala preglede. Majka njene bliske saradnice uspela je da dođe do Anite i tom prilikom joj saopšti određene informacije iz spoljnog sveta.
Foto: Blic.rs
Hitna reakcija Velikog šefa i oštra kazna
S obzirom na to da se ovakav postupak tretira kao direktno kršenje strogih pravila rijalitija, reakcija produkcije bila je munjevita. Veliki šef je odmah reagovao na ovaj prekršaj. Anita Stanojlović je oštro kažnjena, a njen budžet biće umanjen za kaznu od milion dinara.
Foto: Blic.rs
Anita i Luka saznali pol bebe
Izjava Velikog šefa, koju je pročitao Milan Milošević, glasila je: "Draga Elito, želimo da vam saopštimo lepe vesti! Čestitamo Aniti i Luki koji će uskoro postati roditelji jedne devojčice. Srećno! Pozdrav, Veliki šef".
Foto: Blic.rs
Kada su saznali ovu radosnu vest, Anita i Luka su poskakali od sreće i odmah krenuli emotivno da se grle.
Izvor: Blic.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: