Mondo.rs
Foto: Mondo.rs
Učesnica rijalitija "Elita", Anita Stanojlović, suočila se sa ozbiljnom kaznom nakon što je tokom odlaska na lekarski pregled prekršila pravila takmičenja.
Prema navodima, u čitav događaj umešana je njena bliska saradnica koja je navodno poslala svoju majku ispred klinike.
Foto: Mondo.rs
Tom prilikom Anita je, kako se tvrdi, dobila informacije iz spoljnog sveta, što predstavlja ozbiljno kršenje pravila rijalitija.
Produkcija nije dugo čekala sa reakcijom, pa je Veliki šef doneo odluku o oštroj sankciji.
Foto: Mondo.rs
- Zbog kontakta sa osobom van rijalitija i primanja informacija iz spoljnog sveta, Anita Stanojlović kažnjena je sa čak milion dinara, koji će joj biti odbijeni od honorara.
Izvor: Mondo.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: