SrbijaDanas.com
Foto: SrbijaDanas.com
Stanija je u "Elitu" ušla 31. marta, a prvobitni plan je bio da u rijalitiju ostane samo nekoliko dana kako bi rešila situaciju sa Asminom Durdžićem.
Stanija Dobrojević stigla je u Rajski vrt gde je u razgovoru sa Drvetom mudrosti čak i zaplakala.
Iako je do velikog finala ostalo još samo 3 i po nedelje, budući da je finale najavljeno za ponedeljak 20. jul, mnogi smatraju da Stanija već puca po šavovima zbog situacije u kojoj se našla, te da će teško izgurati i ostati do kraja.
- Ajde da krenemo od Aneli, imale ste dugačak razgovor pre neko veče - dodalo je Drvo.
- Naš odnos varira kao i vreme. Žena je polupana, žrtva po svaku cenu i samo vergla svoje. Ja nju pokušavam da osvestim i da je stavim u sadašnji trenutak, ali ona mene vraća tri godine unazad. Nema pomoći. Treba da mi bude zahvalna jer da nije bilo Stanije nikad ne bi došla ovde, imala priču sa takvim odjekom i nikad ne bi zaradila taj novac. Ja sam tipovana od ta dva prevaranta. Ima snimak gde je Grofica snimala Asmina kad je rekao da je sve dogovor sa Aneli, da mene diže, ali čeka trenutak da me spusti. Ja sam ostajala sa njim, ali sam imala intuiciju i bila sam stalno kao na iglama. Ja kad ih osvestim da se vrate u sadašnji trenutak kad nisam sa njim, on ima novu devojku i Maja je nova maćeha Nori, a Aneli je sa Filipom. Šta hoće od mene? Hoću da se operem jer treba da nađem ozbiljnog muškarca i dečka. Pokazali su ko su i šta su, ova dva divna roditelja zbog koji sam ja bila glavni krivac - pričala je Stanija.
- Želeo bih da čujem pet trenutaka kad si bila najviše razočarana otkako si ušla ovde - reklo je Drvo.
- Prvo kad me je on pustio niz vodu, vređao mene i moju porodicu, hteo da me ogadi. On je mene najviše boleo i imam tu da nabrojim mnogo situacija. Maja ne samo da me je izdala kao drugarica i htela je da uđe u odnos sa mojim bivšim verenikom nego me je i vređala. Nju kad bude stigla karma šta je radila meni, Subotićki, Anđeli Đuričić, pa ta neće imati sreće do kraja života. Taša me je prodala kao prijatelj i nikad nije bila pravi prijatelj. To je jedna od retkih situacija zbog kojih sam plakala. Ja ne znam ko su ovi ljudi, toliko me gaze... Ja ne mogu da verujem šta Ivan Marinković meni izgovara, ja plačem negde gde me kamere ne vide... Ovaj prostor je toliko lep, ova kuća, dok, ali ovi ljudi su nepodnošljivi. Šta je Mileni trebalo da me nagazi? Do juče sam joj bila Boginja i wow, a onda me je nagazila i pustila niz vodu - plakala je Stanija.
- Za koje reči bi Asmin trebalo da ti se izvini? - pitalo je Drvo.
- Nazivao me je k*rvom, moju majku ljubavnicom, udarao na ono što imam u grobu, priče da sam orgijala, pa ne mogu da se setim šta mi je sve izgovarao. Meni ljudi kažu jer ja krenem na njega i onda pola ne čujem. Ono što čujem trudim se da svarim. Ja ću da oprostim da sebe ne bih trovala, a ne da bih njemu oprostila - govorila je Stanija.
- Da li bi te manje bolelo kad bi od njega čula to izvini? - pitalo je Drvo.
- Da, zbog moje porodice. Mene izvini ne treba, ali me je sramota od porodice što sam dozvolila da mi se on desi. Sramota me je od familije, ali desilo se šta da radim? Ja sam rekla njima da ovde nema šanse da me uvredi jer to za tri godine nikad nije uradio. On je mene napravio najgorom i degradirao me je kao žensko u svakom mogućem smislu - jecala je Stanija.
Izvor: SrbijaDanas.com
Odgovori na pitanja
Pre 14 min
aemrs
Pre 38 min
NAJNOVIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: