Pink.rs
Neočekivano!
Foto: Pink.rs
Filip Đukić priznao je cimerima da on inače ne tetovira po Beogradu već da radi u inostranstvu, a kada mu je Viktor Gagić ponudio opciju da šiša ljude, on se odmah uvredio.
- Nije da ja nemam dinara, pa mi od toga zavisi život. Ja uzimam pare preko, ovde radim kad mi se radi - rekao je Filip.
Foto: Pink.rs
- Ti možeš i da šišaš - rekao je Viktor.
- Ma gde ću posle ovoga da idem da šišam? Ja i kad tetoviram, ljudima sa kojima sam dobar ne mogu da im naplatatim punu cenu - rekao je Filip.
Foto: Pink.rs
- Meni su bolesni ljudi koji se tetoviraju i po licu celi - rekao je Viktor.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: