PulsOnline.rs
Foto: PulsOnline.rs
Bivši rijaliti učesnici Anđela Đuričić i Nenad Marinković Gastoz svojim poslednjim objavama na mrežana, pokazali su koliko uživaju nakon pomirenja.Oni su proveli par dana na moru u Crnoj Gori, a sada su se spakovali i uputili na egzotičnu destinaciju.
Anđela Đuričić i njen partner Nenad uputili su se na Maldive, a presedanje u Dubaiju proveli su na zajedničkom doručku.
Foto: PulsOnline.rs
Rijaliti učesnica snimila je i kako su se zabavljali tokom leta, a podelila je i prve kadrove po sletanju na Maldive.
Anđela naime puni baterije, kako bi se spremila za učešće u novoj sezoni rijalitija "Elita 10" u kome je najavljena kao prva učesnica.
Foto: PulsOnline.rs
Nakon niza spekulacija na društvenim mrežama, Anđela Đuričić i Nenad Marinković Gastoz zvanično su ponovo zajedno.
Iako je Anđela nedavno u jednoj emisiji tvrdila da nema šanse za novo pomirenje, Gastoz je ipak rešio da prekine ćutanje i prizna da su svojoj ljubavi dali još jednu šansu.
Foto: PulsOnline.rs
Sumnje fanova prvo su podgrejane video-snimkom sa nastupa Gastozovog prijatelja Tozle, na kojem se vidi kako Gastoz nežno mazi kosu misteriozne devojke.
Obožavaoci su ubrzo prepoznali Anđelu na osnovu njene kose, ali i zahvaljujući prepoznatljivoj braon ženskoj torbici na stolu, koja se poklapala sa onom koju je ranije nosila na fotografijama.
Foto: PulsOnline.rs
Kada je istina isplivala na videlo, Gastoz je potvrdio ove srećne vesti sledećom izjavom: "Nema poente više da krijemo".
On je takođe objasnio da su vezu u početku krili jer nisu smatrali da treba da se pravdaju javnosti, poručivši:
Foto: PulsOnline.rs
"Nismo hteli da pravimo dramu".
Izvor: PulsOnline.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: