Svet-Scandal.rs Svet-Scandal.rs

ASMIN I MAJA STIGLI U HRVATSKU: Alibaba objavio snimak

ASMIN I MAJA STIGLI U HRVATSKU: Alibaba objavio snimak

Foto: Svet-Scandal.rs

Nakon burnog raskida i demoliranja auta, Maja Marinković i Asmin Durdžić otputovali u Opatiju. Alibaba pokazao rijaliti zvezdu i poručio: "Moj manijak".

ASMIN I MAJA STIGLI U HRVATSKU Sprema se haos! Alibaba se oglasio iz luks hotela: "Moj manijak"

ASMIN I MAJA STIGLI U HRVATSKU: Alibaba objavio snimak

Foto: Svet-Scandal.rs

Nakon izuzetno turbulentnog perioda obeleženog žestokim svađama i ozbiljnim incidentima, Asmin Durdžić i Maja Marinković iznenadili su javnost odlukom da sve ostave iza sebe i zajedno otputuju u Hrvatsku, gde planiraju da posete njegove roditelje.

Rijaliti par je na put krenuo Asminovim luksuznim automobilom — istim onim vozilom koje je Maja pre samo nedelju dana u napadu besa potpuno demolirala. Asmin je na društvenim mrežama ponosno podelio snimak iz vožnje, na kom se vidi nasmejana Maja Marinković u provokativnom izdanju na mestu suvozača, dok je u opisu kratko i šaljivo napisao: "Moj manijak".

ASMIN I MAJA STIGLI U HRVATSKU: Alibaba objavio snimak

Foto: Svet-Scandal.rs

Uživaju u luksuzu u Opatiji

Ubrzo nakon vožnje, Asmin Durdžić i Maja stigli su u Opatiju, odakle su se ponovo oglasili pratiocima na Instagramu iz jednog elitnog hotela. Asmin je zabeležio trenutke dok je Maja uživala na terasi sa pogledom na more. Pored odmora, Asmin je najavio i emotivni susret sa ćerkicom Norom, dok mediji i publika sa nestrpljenjem iščekuju kako će proteći prvi susret Maje sa Asminovim roditeljima.

ASMIN I MAJA STIGLI U HRVATSKU: Alibaba objavio snimak

Foto: Svet-Scandal.rs

Okršaj zbog bankarke: Kako je izbio skandal i demoliranje auta

Podsetimo, par je nedavno bez zadrške u izjavi detaljno opisao kako je došlo do sukoba koji je kulminirao uništenjem automobila.

"Mi smo se probudili ujutru i sve je bilo okej. Htela je da ide po neke haljine i ja sam je vozio. Pominjao sam da moram da pišem bankarki pošto nisam mogao da uđem u aplikaciju austrijske banke. Otišla je da uzme mere, a ja sam pisao bankarki da mi reši problem jer je trebalo da prebacim neki novac. Razmenili smo pet, šest poruka. Kada se Maja vratila, odjednom pita: 'Je l' ti neko pisao?' Pošto me na svakih pola sata pita ko mi piše, dao sam joj telefon da sama vidi," ispričao je Asmin Durdžić, objašnjavajući da je ljubomorna reakcija njegove partnerke ubrzo dovela do haosa.

Izvor: Svet-Scandal.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE